Protištěkací obojek Iki Pulse

Kód: IKI_P
Neohodnoceno
2 710 Kč
Do 3 dnů

Protištěkací obojek Iki Pulse

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protištěkací obojek s přesnou detekcí, jednoduchou manipulací a korekcemi zvuk a impulz ve 4 úrovních vylučuje spuštění obojku okolními psy.  Kompletně vodotěsný obojek disponuje bezpečnostní pojistkou a vysokou výdrží vyměnitelné lithiové baterie (až 30 dní v provozu).

Obojek je díky svým funkcím vhodný pro všechny psy s váhou 5 - 90 kg.

Stanovte si požadavky a zvolte si kvalitu na míru pro vašeho psa!

Rozlišení typu štěkání, zabezpečení proti nezasloužené korekci nebo snadné a přesné nastavení? Protištěkací obojek bez složitých nastavení vyhoví jedinečným vlastnostem právě vašeho psa. Tolerovanou hranici štěkání určíte sami a s maximální  přesností citlivost na štěkot nastavíte. Rozlišení obyčejného zabafání od rušivého štěkání ke korekci už dále nepředstavuje problém. Záleží jen na vás a vašem okolí, jakou hlasitost považujete za rušivou. 

 

Obojek Iki Pulse rozlišuje štěkání psa pomocí mikrofonu integrovaného v zařízení. Obojek přiléhá na krk vašeho chlupáče, kde přesně zaznamená záchvěvy na hlasivkách psa. Technologie rozlišení pomocí hlasivek je nejen velmi spolehlivá, ale navíc zcela zamezí falešnému spouštění obojku štěkáním okolních psů nebo jinými hluky.

Jednoznačná detekce, přesná korekce...A bezpečnost!

Obojek omezuje nevhodné štěkání psa 5 stupňovou korekcí. Škála varovných signálů umožňuje psům pochopit nevýhodu svého jednání, bez ohledu na velikost či temperament. Obojek proto nabízí v 1. stupni varování zvukovým signálem. Následující stupně zajistí vždy zvuk se vzrůstající silou impulzu pro každou následující úroveň, až do úrovně 5. Pokud je váš čtyřnohý kamarád opravdu umíněný a spustí korekci i 5 x za sebou v rychlém sledu, obojek aktivuje bezpečnostní pojistku a na 15 s funkce resetuje.  Jde o efektivní program výchovy, který pes rychle chápe a po kratší době postačí pouze zvukový signál.

Obojek je kompletně vodotěsný proto vašeho chlupáče vyprovoďte klidně ven bez obav, že zaprší. Iki Pulse odolá všem vodním nástrahám s hranicí ponoru do 1m pod hladinou.  

Francouzská značka Num Axes není ve svém oboru nováčkem a ne nadarmo platí za špičku kvality. Své produkty na trh dodává vysoce propracované a spolehlivé. A to platí i v otázce funkcí!

 

Detekce štěkání

Obojek rozliší štěkání psa pomocí záchvěvů jeho hlasivek. Funkce zajištěná zabudovaným mikrofonem v zařízení na obojku vašeho psa naprosto vylučuje falešné spuštění obojku hlukem nebo štěkotem cizích psů.

 

Typ korekce 

Obojek nabízí korekce zvukem a impulzem v 5 stupních: 1) zvukový signál; 2) signál plus slabý impulz - citlivější psi; 3) a 4) zvuk + postupně vzrůstající impulz; 5) zvuk + silnější impulz (pro temperamentní psy).

 

Nastavení obojku

U Iki Pulse nastavíte 4 různé módy korekce impulzem a také citlivost na štěkání v 10-ti úrovních. Jednoduše tak obojek nastavíte na míru pro vašeho psa.

 

Baterie a nabíjení

Obojek Iki Pulse využívá pro napájení vyměnitelnou lithiovou 3V baterii s označením CR2. Výdrž obojku v provozu se pohybuje řádově okolo 30 dní při zapnutí na 12 hodin denně a 24 spuštěních denně (zvuk + stimulace). Především záleží na kvalitě použitých baterií.

 

Vodotěsnost 

Protištěkací obojek Iki Pulse  je kompletně vodotěsný a ponořitelný až do 1 metru s označním IPX7. Díky tomu je vhodný jak pro domácí, tak i venkovní použití. Můžete jej používat za deště i sněhu a pejsek se s ním může ponořit do vody.

 

Plemeno 

Díky malému přijímači a možnosti nastavení 4 módů doporučujeme Iki Pulse  pro malá, střední  i velká plemena psů  s váhou od 5 do 90kg. 

 

Délka obojku

Iki Pulse má velmi pevný a kvalitní obojek vyrobený z nylonu. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od cca 17 až do 55cm. 


Váha a rozměry

Num Axes Iki Pulse má středně velký obojek, který je ergonomicky tvarovaný. Má má šířku 6,6 cm, výšku 3,3 cm, hloubku 4,5 cm a jeho váha je 88 g i s baterií.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Ergonomicky tvarovaný obojek
 • 4 úrovně pro impulz + zvukové upozornění
 • Vodotěsný obojek pro ponor do 1m
 • 10 úrovní nastavení citlivosti na štěkot
 • Možnost využít jen zvukové upozornění
 • Výdrž baterií v provozu až 30 dnů
 • Přesná detekce štěkání pomocí vibrací hlasivek
 • Baterie je nutné měnit

Pro jaké plemeno je vhodný

Určení vhodnosti pro daného psa je vždy velmi složité, jelikož každý pes je jiný. Především záleží na temperamentu a citlivosti daného psa. Na základě našich zkušeností doporučujeme tento model pro tato plemena psů.

 Pro malé psy
 Pro střední psy
 Pro velké psy

Technické parametry

Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek
Druh korekce impuls + zvuk
Síla impulzu 2
Nastavení citlivosti ano
Vodotěsnost vodotěsný
Napájení na baterie
Baterie 3V CR2
Výdrž v baterií 1 měsíc
Délka obojku 17 - 55 cm
Rozměr (š/v/h) 6,6 x 3,3 x 4,5 cm
Hmotnost 88 g

Obsah balení

 • 1 x Protištěkací obojek
 • 1 x Krátké elektrody 
 • 1 x Dlouhé elektrody
 • 1 x Nastavitelný obojek
 • 1 x Magnet pro zapínání
 • 1 x Testovací výbojka
 • Baterie
 • Český návod

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Protištěkací obojky
Velikost a stáří psa: Pes L - XL, Pes S – M, Pes XS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: