Pouzdro na pamlsky dvojité s páskem a karabinou

Kód: PAML_AN
Neohodnoceno
369 Kč
Skladem

Praktická pamlskovnice s páskem a karabinou. Snadno se čistí.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velmi praktické pouzdro na pamlsky s nastavitelným páskem z kvalitního, dobře omyvatelného materiálu. Pásek se může navléci standardně do poutek kalhot nebo ho můžete připnout přes jakékoliv oblečení, zimní bundu. Díky dvěma do stran umístěným širokým poutkům zůstává pamlskovnice stabilní a v požadovaném směru, nenaklání se do stran a vpřed, jako se často stává u podobných produktů zavěšených na jediném poutku.

Pamlskovnice drží velmi dobře svůj tvar. Lze jí stáhnout a uzavřít, pokud se psem už necvičíte. Při cvičení se jednoduchým způsobem pomocí šňůrky upraví velikost otvoru, která vám vyhovuje a pamlsky jsou hned po ruce, snadno se vyndavají.

Pamlskovnice je dvojitá, což je velmi užitečná vlastnost - můžete snadno obrátit vnitřní část, jednoduše jí vysypat a důkladně vyčistit. Pokud se pamslkovnice promastí a velmi znečistí, je možné jí vyprat v pračce na 30 stupňů.

Na jedné straně pamlskovnice je umístěný klíčový kroužek, na druhé hliníková karabina, na kterou lze zavěsit píšťalku, klikr, klíče nebo pouzdro na sáčky na exkrementy viz níže.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: