Obojek kožený žlutý šířka 3,5-4 cm

Kód: 07101_A-ZL 07102_A-ZL 07103_A-ZL 07101_A-ZL1 07102_A-ZL1 07103_A-ZL1 07101_A-ZL2 07102_A-ZL2 07103_A-ZL2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: BF
423 Kč 464 Kč 504 Kč 723 Kč 764 Kč 804 Kč 813 Kč 854 Kč 894 Kč od 423 Kč
Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Zvolte variantu
Embosování
Šířka obojku x obvod krku psa
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

OBOJEK SE JMÉNEM PSA! Žlutý kožený obojek v různých velikostech s možností embosování jména a tel. čísla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kožený obojek vyrobený z kvalitní vrchové hovězí kůže dosahuje velké pevnosti, je zdobený prošitím. Je určen pro střední až obří plemena.

MOŽNOST EMBOSOVÁNÍ TEXTU DO OBOJKU (viz foto)
Embosovat text na obojek lze jednostranně nebo oboustranně. Tzn. pokud bereme očko, ke kterému připínáme vodítko jako střed, může být vyembosované jméno psa pouze na jedné straně vedle očka nebo na obou stranách. Přičemž u oboustranné varianty se může jednat o souvislý nápis - např. jméno psa, které na druhé straně pokračuje jménem CHS, nebo to může být jednoslovné jméno psa vyembosované na obou stranách (viz foto). Rovněž lze embosovat na jednu stranu jméno psa a na druhou stranu vedle očka telefonní číslo majitele. Anebo něco úplně jiného - záleží na vaší fantazii..
Font embosovaného textu viz fotografie.
Text, který chcete na obojek embosovat napište prosím při realizaci objednávky do poznámky.

POZOR  - v případě obojku s embosovaným textem - protože se jedná o výrobu \\\"na míru\\\", tedy pro nás dále neprodejné zboží, lze objednávku realizovat pouze při platbě předem na účet. Zboží lze samozřejmě reklamovat, ale pouze v případě chyby v textu způsobené naší stranou nebo při závadě obojku způsobené výrobcem.
Z tohoto důvodu bychom rádi předešli nesprávnému výběru velikosti obojku. Napište nám proto prosím obvod krku vašeho psa změřený napevno do poznámky. V případě, že se bude rozcházet vámi objednaná velikost obojku s údajem o obvodu krku vašeho psa uvedeným v poznámce, budeme vás kontaktovat. Rovněž zvažte šířku obojku. Pokud si nebudete jistí, kontaktujte nás telefonicky nebo se v ideálním případě zastavte s pejskem osobně a obojek mu před embosováním vyzkoušíme.

 

**Fialová barva obojku spíše odpovídá na druhé fotografii, kde jsou vyfocené všechny barvy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kožené obojky pro psy
Velikost a stáří psa: Pes L - XL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: