Obojek kožený koňak šířka 2,2 - 2,6 cm

Kód: 07107_K 07108_K 07109_K 07107_K_E1 07108_K_E1 07109_K_E1 07107_K_E2 07108_K_E2 07109_K_E2 Zvolte variantu
Neohodnoceno
296 Kč 306 Kč 320 Kč 540 Kč 561 Kč 596 Kč 591 Kč 611 Kč 640 Kč od 296 Kč
Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Do 3 dnů Zvolte variantu
Embosování
Šířka obojku x obvod krku psa
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kožený obojek vyrobený z kvalitní hovězí kůže podšitý. Má velmi promyšlený střih - aby mohlo být dosaženo větší šířky i pro menší plemena, je obojek zúžený u přezky. Díky tomu je použité menší, tedy lehčí kování. Takže přestože je obojek širší, není těžký a nezatěžuje krční svalstvo malých plemen. Je určen pro malá až střední plemena, díky příjemné šířce dobře padne štěňatům velkých plemen. 

MOŽNOST EMBOSOVÁNÍ TEXTU DO OBOJKU

Embosovat text na obojek lze jednostranně nebo oboustranně. Tzn. pokud bereme očko, ke kterému připínáme vodítko jako střed, může být vyembosované jméno psa pouze na jedné straně vedle očka (viz foto) nebo na obou stranách. Přičemž u oboustranné varianty se může jednat o souvislý nápis - např. jméno psa, které na druhé straně pokračuje jménem CHS, nebo to může být jednoslovné jméno psa vyembosované na obou stranách. Rovněž lze embosovat na jednu stranu jméno psa a na druhou stranu vedle očka telefonní číslo majitele. Anebo něco úplně jiného - záleží na vaší fantazii..

Na obojky v šíři 2,2 cm lze embosovat text pouze bez diakritiky.

Text, který chcete na obojek embosovat napište prosím při realizaci objednávky do poznámky.

POZOR  - v případě obojku s embosovaným textem - protože se jedná o výrobu \\\"na míru\\\", tedy pro nás dále neprodejné zboží, lze objednávku realizovat pouze při platbě předem na účet. Zboží lze samozřejmě reklamovat, ale pouze v případě chyby v textu způsobené naší stranou nebo při závadě obojku způsobené výrobcem.
Z tohoto důvodu bychom rádi předešli nesprávnému výběru velikosti obojku. Napište nám proto prosím obvod krku vašeho psa změřený napevno do poznámky. Nebo ještě lépe - pokud má pes klasický obojek, změřte délku pásku bez přezky až k dírce, na kterou obojek zapínátel. V případě, že se bude rozcházet vámi objednaná velikost obojku s údajem o obvodu krku vašeho psa uvedeným v poznámce, budeme vás kontaktovat. Pokud si nebudete jistí, kontaktujte nás telefonicky nebo se v ideálním případě zastavte s pejskem osobně a obojek mu před embosováním vyzkoušíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kožené obojky pro psy
Velikost a stáří psa: Štěně, Pes S – M, Pes XS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: