Nerezový set - psí známka a přívěsek na tašku, klíče

Kód: NEREZ_2_V_1
Neohodnoceno
Značka: Anadi
360 Kč
Skladem

Přívěsek pro páníčka jehož součástí je známka pro pejska nebo kočku.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální a praktický dárek pro pejskaře. Máte doma dítě nebo teenagera, kteří milují svého psa? Pak tento dárek určitě ocení!

Nerezový set 2 v 1 - přívěsek pro páníčka na tašku, batoh, klíče a z něho vyřezané srdce, které slouží jako ID známka pro psa. Na přední straně přívěsku a známky je anglický nápis viz foto. Na zadní stranu přívěsku vylaserujeme jméno pejska, případně telefonní číslo pro případ ztráty zavazadla nebo klíčů. Nebo jiný text. Za zadní stranu srdíčka - psí známky vylaserujeme telefonní číslo, vejde se i s předvolbou. Více textu se tam nevejde, známka je malinká, decentní. Ale telefonní číslo je hlavní a nejdůležitější, dá se říci jediný důležitý údaj na psí známce. I přes malou velikost známky je telefonní číslo velmi dobře čitelné. Známka je vhodná pro ty nejmenší psy a kočky, ale nejen pro ně, hodí se pro psy všech velikostí zejména pokud vám vadí velké známky, které mohou na obojku cinkat. Tato známka nepřekáží.

Nerezové známky patří díky pevnosti materiálu mezi nejtrvanlivější známky. Další výhodou je očko uvnitř ID známky, neboť tak nehrozí jeho odlomení a ztráta známky i u velmi aktivních psů.

Materiál

Přívěsek, známka - nerez, broušený povrch.

Řetízek s karabinkou na přívěsku, kroužek na známce - slitina oceli s povrchovou úpravou.

Velikost

Přívěsek 4,7 cm x 3 cm, v něm ID známka 1,8 cm x 2,7 cm.

Způsob gravírování

  • laserování vláknovým laserem na stříbrné nerezové známky. Text je vypálený přímo do nerezi černě, je tedy výraznější, lépe čitelný. Vláknový laser je - na rozdíl od k tomuto účelu běžné používanému CO2 laseru - silnější, vypaluje text přímo do nerezi. Gravírování je tedy trvanlivější.

Gravírování - text

  • Text, který chcete na známku a přívěsek vylaserovat napište při realizaci objednávky do poznámky na konci objednávky, text na jednotlivých řádcích oddělte čárkou. 
    Např.: Přívěsek: AZOR, Tel: 111222333. Známka: Tel: +420, 111222333

Při jakékoliv nejasnosti vás budeme před gravírováním kontaktovat telefonicky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psí či vojenské známky pro psy včetně rytí nebo laserování
Velikost a stáří psa: Pes L - XL, Pes S – M, Pes XS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: