Nerezová známka kulatá 3 cm s textem a QR kódem pro psy i na klíče

Kód: 14745
Neohodnoceno
380 Kč
Skladem

Moderní známka - 1. strana jméno psa a telefon, 2. strana QR kód s libovolným delším textem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebovali byste mít na psí známce více prostoru na informace, ale vše se na tak malou známku prostě nevejde? Moderním řešením je QR kód. Na jedné straně známky bude standardní text, jméno pejska a nejdůležitější údaj - telefonní číslo majitele. Na druhé straně bude QR kód, který vám vytvoříme a ve kterém budou další důležité informace - o případné nemoci, alergii, užívaném léku, odměně, adrese, e-mail či jakékoliv jiné sdělení.

Nerezové známky - klasická jednoduchá elegance a osvědčená kvalita. Kulatá ID známka o průměru 3 cm je vhodné pro mohutnější střední, velké a obří psy.  Možnost gravírování textu na obě strany. 

Praktické využití rovněž jako přívěsek na klíče, batoh, školní batoh, tašku či jiné zavazadlo. Na jedné straně může být telefon majitele, na druhé další sdělení v QR kódu.

Velikost

průměr známky 3 cm

Materiál 

Známka - nerezová ocel, kroužek - ocel s povrchovou úpravou.

Gravírování

  • laserování vláknovým laserem na stříbrné nerezové známky. Text je vypálený přímo do nerezi černě, je tedy výraznější, lépe čitelný. Vláknový laser je - na rozdíl od k tomuto účelu běžné používanému CO2 laseru - silnější, vypaluje text přímo do nerezi.


Text, který chcete na známku vygravírovat, napište při realizaci objednávky do poznámky, text na jednotlivých řádcích oddělte čárkou. Na 1. straně bude jméno pejska, na 2. straně sdělení v QR kódu.
Např.: 1. strana: ŠMUDLA, 111222333, 2. strana (sdělení, které vám převedeme do QR kódu): Pozor, epileptik - musí pravidelně užívat fenobarbital! Odměna za vrácení 5000 Kč, děkujeme.


Při jakékoliv nejasnosti vás budeme před rytím kontaktovat telefonicky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: