Nabíjecí svítící vodítko tlapky Multicolor 6v1

Kód: CLIGHT_PAWMCL
Neohodnoceno
Značka: Anadi
490 Kč
Skladem

Buďte vidět spolu se svým psem!

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíjecí svítící vodítko s tlapičkami Multicolor je ideální při venčení za šera nebo tmy. I pokud venčíte na volno, může vám vodítko posloužit jako velmi dobrý bezpečností prvek, když si ho připnete standardně přes tělo. Takto bude v bezpečí pes (se svítícím obojkem) i páníček (se svítícím vodítkem přes tělo).

Svítící tlapičky jsou velmi výrazné díky kvalitnímu vysoce svítivému LED osvětlení. Tlapičkové svítící vodítko je nejen praktické, ale i velmi atraktivní, za tmy vypadá velmi hezky. Nastavte si jednoduše barvu, na kterou zrovna máte náladu. Vybírat můžete z červené, zelené, modré, žluté, růžovofialové a modré tyrkysové. A nebo nechte obojek svítit všemi barvami, které se střídají po 7 vteřinách. Výborně bude vypadat v kombinaci s Nabíjecím svítícím obojkem tlapky Multicolor, viz produkt níže.

Systém svícení - vysoce svítivá LED dioda s optickým vláknem, které rozvádí světle po celé délce řemínku. Světlo od diody mírně slábne. Je to je přirozený jev u této standardně používané technologie LED + optické vlákno, nepřekáží funkčnímu využití. Rozdíl se stává výraznějším při vybíjení baterie.

 

Rozměr vodítka: 

2,5 cm x 120 cm

 

Návod k obsluze

  • 1 - 6 zmáčknutí vypínače = souvislé svícení
  • 7 zmáčknutí = samovolné střídání 6 barev
  • 8 zmáčknutí = vypnutí vodítka
  • podržení = vypnutí vodítka

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítící vodítka
Velikost a stáří psa: Pes L - XL, Pes S – M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: