Motorola Scout 85 smart kamera pro psy a kočky

Kód: MOTOSCOUT85
Neohodnoceno
4 010 Kč
Není skladem

Wi-Fi HD kamera pro psy a kočky se zabudovaným mikrofonem a detekcí pohybu a nočním viděním, aplikace pro Android a iOS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motorola Scout 85 smart kamera pro psy a kočky

Motorola Scout 85 je interiérová Wi-Fi HD kamera, která Vám umožní sledovat svého domácího mazlíčka prakticky odkudkoliv. Kamera Scout s Wi-Fi připojením pracuje prostřednictvím zabezpečené cloudové služby zvané Hubble. Instalace kamery zabere pouze pár minut díky funkci „plug and play“ a snadnému nastavení aplikace Hubble. Kamera SCOUT 85 a bezplatná aplikace Hubble na Vašem chytrém telefonu, tabletu nebo PC Vám umožní nejen Vašeho psa, kočku, rybičky nebo jiné domácí zvíře odkudkoliv sledovat, ale poodhalí Vám také jejich tajný život. Kamera obsahuje funkce Pan, Tilt a digitální Zoom, obousměrnou komunikaci a infračervené noční vidění. Aplikace Hubble disponuje bezplatným nahráváním videa a zasílá upozornění na Váš chytrý telefon, tablet nebo PC. Funkce nahrávání videa s technologií „cestování v čase“ a téměř okamžitá upozornění, které reagují na pohyb Vám dodají klid a pohodu, ať už jste kdekoliv.

 

Hlavní výhody a funkce:

  • Elegantní design. Motorola Scout 85 příjemně splyne s vaším interiérem. Nemusíte se obávat instalovat kameru třeba ve vašem obýváku. 
  • Vzájemná komunikace. Pomocí zabudovaného mikrofonu můžete komunikovat se svým pejskem nebo kočičkou. Můžete je pochválit, nebo třeba pokárat. Ujistit je o tom, že je vše v pořádku a že už brzy budete doma.
  • Detekce pohybu. Pejsky nebo kočky můžete pomocí kamery mít stále pod kontrolou. Zařízení disponuje detekcí pohybu, takže pokud se doma bude dít něco neobvyklého, dostanete upozornění. A to zvyšuje vaši jistotu a klid a zároveň bezpečí vašeho pejska.
  • Kvalita obrazu a široký úhel záběru. Zařízení Motorola Scout 85 je skutečně propracovaná a používá moderní technologie. Proto si s ním můžete vychutnat opravdu vysoké rozlišení 1280 × 720 px.
  • Kompatibilní s operačním systémem iOS i Android. Motorola Scout 85 je kompatibilní s nejpoužívanějšími systémy v mobilních telefonech.
  • Digitální zoom pro maximální možné přiblížení. Je to jednoduché – omrkněte situaci doma skutečně zblízka. Přibližte se ke svému miláčkovi ještě víc, i když zrovna nejste s ním. Také tohle vám Motorola Scout 85 umožní.
  • Noční režim - kamera disponuje nočním režimem a měřením teploty. Jednoduše tak můžete sledovat vaše mazlíčky i za zhoršených podmínek.

 

Video a fotky - sledujte online

Snadno zachytíte úžasné fotky nebo nahrajete videa, které můžete sdílet se svými přáteli. Jednoduše můžete sledovat celou místnost a vše co se v ní děje.  Kdykoliv a kdekoli z vašeho smartphonu. Vše online v reálném čase.

 

Mikrofon - Pozdravte svého mazlíčka!

Duální mikrofon a reproduktor vám zajistí hladkou komunikaci na dálku. Pokud jste v kanceláři, zapnete mikrofon v telefonu, a vaši mazlíčci vás uslyší a vy uslišíte je. Pokud dělá pes něco špatně, můžete ho napomenout.

 

Detekce pohybu a teploty

Bojíte se, co se děje doma, když tam nejste? Hrozíte se, co by se stalo, kdyby se k vám někdo vloupal a utekla vám kočka? Nebo kdyby hořelo? Motorola Scout 85 je zařízení, které myslí doslova na všechno. Je vybavené detekcí pohybu a teploty, takže máte neustále jistotu, že vašemu mazlíčkovi doma nehrozí žádné nebezpečí. Zároveň získáte kompletní přehled o všem, co se doma šustne.

 

V čem vám kamera pomůže?

  • Kamery nabízí vynikající způsob, jak zaznamenat a uchovat cesty Vašich domácích zvířat, vyprávět jejich příběhy a objevy, jejich setkání, výlety, poznat velké a malé radosti jejich života.
  • S IP kamery můžete sledovat chování psů i koček v jejich domácím prostředí, když odejdete z domu. Vídíte co dělají, jak se chovají, můžete je poslouchat nebo jim na dálku dávat povely. Jednoduše máte psa pod kontrolou, ať ste kdekoliv.

 

Motorola Scout 85 smart kamera je vhodná pro sledování koček, malých psů, středních psů i velkých psů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: