Masážní olej LECITOL NEUTRAL Z

Kód: MGUJ MGUJ_DAF692B1D0 MGUJ_19EE5D7203 MGUJ_1A2C2D07A5 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Karel Hadek
212 Kč 379 Kč 725 Kč 1 220 Kč od 212 Kč
Do týdne Do týdne Do týdne Do týdne Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Masážní olej vhodný pro masáž těla za použití éterických olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neutrální lecitinová kompozice olejů vhodná pro masáž těla za použití éterických olejů dle jejich terapeutických účinků.

Kompozice rostlinných olejů, vitamínů a lecitinů, které samy o sobě mají charakter účinných látek. Lecitiny zde působí jako účinná aktivní látka pro pokožku i jako emulgátor, díky němuž se nabízí možnost individuální přípravy jedinečných masážních, koupelových i sprchovacích přípravků, a to jak olejových, tak i „mléčných“.
Masážní olej v neutrální verzi, bez obsažených éterických olejů a jiných parfémových složek, je určen pro přípravu individuálního přípravku s terapeutickým účinkem díky přidání vhodných éterických olejů.
Po aplikaci oleje je pokožka vláčná, jemná, sametová. V případě lecitinových olejů je vhodná aplikace na vlhkou pokožku. Při masáži dochází k "emulgaci" a lepšímu vstřebání do pokožky.

Použití

Přiměřené množství masážního oleje naneste na mírně vlhkou pokožku a jemně vmasírujte.

Lecitinový olej je určen ke každé masáži, sportovní i relaxační. Neutrální forma je určená pro přípravu individuálního masážního oleje za přidání vlastních éterických olejů dle terapeutických potřeb. Pro lepší skluznost při masáži stačí přidat malé množství teplé vody a pokračovat v masáži. Skluznost se obnoví a kůže není příliš mastná.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: