LIMETÍK Balzám na rty dětí v tyčince

Kód: LIMETIK_1560
Neohodnoceno
Značka: Karel Hadek
163 Kč
Do týdne

Jemný balzám s ovocnou příchutí pro ošetření rtů malých dětí.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Představujeme vám

Dětské rty jsou velice jemné a potřebují odpovídající péči. Balzám na rty s jemně sladkou chutí je vhodný k péči a ochraně při praskání rtů nebo před působením nepříznivých vlivů podnebí, např. zhoršených povětrnostních podmínek. Základ balzámu tvoří mangové a kakaové máslo, včelí vosk, vše v potravinářské kvalitě. Za lehkou citrusovo-rybízovou vůni vděčí limetce a exotické bylině buchu. 
Chuť balzámu je lehce nasládlá díky obsahu rýžového sirupu.
Po aplikaci na rty je pokožka jemná, vláčná. 

Použití

Dle potřeby několiktát denně naneseme na rty. Opakovaným ošetřením dojde k intenzivnějšímu zvláčnění rtů. Použijte jako ochranu pro rozpraskané a vysušené rty v době proměnlivého počasí.

Skladování

Uvedená trvanlivost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C).
Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu.
Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Varování

Tento produkt není určený na léčbu jakékoliv nemoci. Je nám líto, že nemůžeme poskytovat bližší informace o použití tohoto produktu. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006 nám zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení. Informace můžete najít ve veřejně dostupných zdrojích jako jsou encyklopedie bylin nebo herbáře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: