Klíčenka nerez s obrázkem dle výběru a textem

Kód: KEYLASER
Neohodnoceno
Značka: Anadi
349 Kč
Skladem

Ideální dárek s obrázkem, logem a osobním textem, přáním.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přívěsek na klíče kulatý o průměru 3 cm s řetízkem a karabinkou s obrázkem dle výběru a vlastním textem. Text může být na zadní straně i u obrázku. Obrázek i texty na přívěsku jsou výrazné,  černé. Známku dodáváme se slitinovým kroužkem.

Ideální dárek s vybraným obrázkem viz poslední dva obrázky výše s hlavou vybraného plemene, srdíčkem, pacičkami, a osobním textem, mottem, přáním. 

  • V případě zájmu můžeme vylaserovat i jiné libovolné zvířátko, které není v nabídce - kočičku, koně, chameleona, ptáčka, králíčka apod. Svůj požadavek napište do poznámky, pošleme vám obrázek ke schválení.
  • V případě laserování 3 a více kusů stejných přívěsků vám můžeme zpracovat váš vlastní obrázek nebo logo. Při větším množství sleva. Individuální domluva na info@obojky.cz.

Materiál

Kulatý přívěsek - nerezová ocel, řetízek s karabinkou - slitina kovů s povrchovou úpravou

Způsob laserování

Na 1. stranu vylaserujeme obrázek dle vašeho výběru (vyberte si z obrázků viz poslední 2 fotografie) a libovolný nápis. Pokud nápis u obrázku nechcete, obrázek bude o to větší.

Na 2. stranu vylaserujeme text dle vašeho přání.

Postup objednání

Číslo vybraného obrázku (viz poslední 2 fota), a text, který bude příp. u obrázku a na druhé straně známky napište do poznámky, kterou najdete až na úplném konci objednávky. V případě jakékoliv nejasnosti vás budeme kontaktovat.

Info k laserování: Používáme vláknový laser, který dokáže - na rozdíl od pro tento účel běžně používaného CO2 laseru - text a obrázky vypálit přímo do nerezi. Vylaserovaný text je tak velmi trvanlivý, neodírá se.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: