Kimbex

Kimbex zásobuje již od roku 1992 jako přímý dovozce český trh kvalitní maraženou rybí surovinou a rozmanitými druhy mražených mořských živočichů a specialit.

Dlouhodobé vztahy s rybářskými flotilami a továrnami na prvotní zpracování rybí suroviny umožňují sledování kvality dovážených ryb. Obchodním partnerům zaručuje Kimbex stabilní dodávky vysoké kvality v průběhu celého roku.

Kimbex se zaměřuje především na makrelu, sledě, lososovité a treskovité ryby, sleďové filety a filé z treskovitých ryb; ze specialit na krevety, mušle, mořský koktejl, chobotničky, sépie a výrobky z nepravého krabího masa – surimi a rovněž na steaky z ryb jako jsou losos, tuňák či žralok.

Aby bylo jasné, celou dobu hovoříme o lidském spotřebním trhu, firma Kimbex je i jedním z našich nejvýznamějsích vývozců tohoto zboží pro lidi do zemí Evropské unie.

Až postupem času na základě poptávky zákazníků, začala firma Kimbex vyrábět konzervy pro psy a kočky ze stejných surovin. Konzervy tedy obsahují to nejkvalitnější maso z mořských ryb bez jakýchkoliv dalších doplňků, přídatných látek, obilovin, chemických a konzervačních látek. Pouze 100% masa z mořských ryb určeného pro lidskou spotřebu

 

 

1 položek celkem
Mořské ryby 100%
od 54 Kč

Konzerva z mořských ryb určených pro lidskou spotřebu.    

Kód: KIMBEX_200