HY-Wasch Pads - každodenní mytí tlapek a bříška

Kód: F0081E F0081G F0081I Zvolte variantu
Neohodnoceno
182 Kč 267 Kč 533 Kč od 182 Kč
Do týdne Do týdne Do týdne Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pro šetrné  bezpečné denní mytí tlapek a bříška. Nenarušuje chemizmus pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beztensidový mycí olej určený pro každodenní opakované čištění tlapek (příp. i bříška psa) bez negativního vlivu na chemizmus pokožky i chlupu.

Známou skutečností je, že aktivní vypírací látky – tensidy používané běžně jako hlavní součást šamponů a mycích prostředků jsou absorbovány pokožkou a chlupem, ve které zůstávají několik dnů. Svým působením negativně ovlivňují chemizmus pokožky i chlupu. Dlouhodobé používání přípravků s obsahem tensidů může být příčinou různých kosmetických poškození i zdravotních problémů (lupy, svědivost, plísňové onemocnění pokožky, vypadávání srsti). Alternativou šamponu jsou speciální beztensidové kosmetické přípravky, oleje na mytí srsti, které zcela nahrazují klasické šampony.

Jemný mycí olej pro běžné použití s příjemnou osvěžující vůní. Obsažené éterické oleje, např. citronový, eukalyptový, mateřídouškový, propůjčují tomuto preparátu antiseptické vlastnosti, zlepšují prokrvení pacek i rukou a celkově zklidňují pokožku. Preparát je určen k omytí paciček i rukou. Poslouží však i k omytí bříška, ušního boltce a dalších partií těla. Ale pozor - k vykoupání celého psa lépe poslouží některý s mycích olejů vyrobených k tomuto účelu, při použití tohoto přípravku by zůstala srst psa mastnější (což určitě ale není na škodu u jedince s hodně přesušenou srstí...).

Použití

Půl až jednu dávku preparátu aplikujeme z lahvičky opatřené dávkovačem na mokré ruce. Ruce či pacičky omyjeme, opláchneme vodou. Mnohem úspornější je stříknout jednu dávku do připravené půllitrové plastové láhve a naředit vodou. Takto připravený preparát vystačí na více omytí.

Doporučujeme

Článek k tématu Poraněné polštářky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: