FroliCat RoloRat robotická myš pro kočky

Kód: FROLICAT_RR
Neohodnoceno
790 Kč
Do týdne

FroliCat RoloRat je automatická pohyblivá hračka bez limitů!

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

FroliCat RoloRat robotická myš pro kočky

FroliCat RoloRat je automatická pohyblivá hračka bez limitů! Pokud odcházíte na delší dobu např. do práce, jednoduše stisknete automatický režim a zábava pro vaši kočku začne. Myška bude popojíždět po celém domě, schovávat se a kočce poskytne skvělou zábavu zcela podle jejího gusta. Svítící oči a nepolapitelný ocásek dělají z obyčejné hry skutečné představení! Úsporný režim hračky zajistí, že se po 15 minutách v provozu sama vypne. Šikovná hračka RoloRat disponuje třemi možnostmi pro plánování hry. A na co si bude váš kočičí mazlíček hrát? Na kočku a myš!

Na výběr máte ze 3 nastavitelných režimůjednou a dost - myš se zapne pro jeden herní cyklus (10 min) a po té se automaticky vypne. Další hru nezahájí, dokud nezadáte další nastavení. Plně kontrolovanou hru nabízí druhý program a vy můžete myšku libovolně přepínat. Pokud právě nemůžete být vaší kočičce na blízku, zvolte dálkový režim a myš v dvouhodinových intervalech automaticky spustí herní akci.

Myška se rozjede po celé ploše a neočekávaně změní svůj pohyb. Kočku nepředvídatelné putování hračky láká a bude ji pozorovat, lovit, a také na myš číhat. Pokud se myška ztratí z dohledu nebude ji vaše šelma dlouho hledat. Hračka vydává zvuk, svítí očima a pohybuje neposedným ocáskem. Vaše kočička stráví celé hodiny zábavnou hrou na skutečného lovce. Celou hru spustíte jednoduše tlačítkem na čumáčku myši. Hračka funguje na 3 ks AAA baterií.

Výhody produktu Nevýhody produktu
  • Skvělá chytrá zábava všech kočičích mazlíčků
  • 3 varianty průběhu hry
  • Režim pro úsporu baterií
  • Jednoduché ovládání
  • Reaktivní hračka se světelnými a pohyblivými prvky
  • Mění směr pohybu
  • Cestuje přes libovolnou plochu
  • žádné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: