Fauna Oral

Kód: F0020E F0020G Zvolte variantu
Neohodnoceno
284 Kč 475 Kč od 284 Kč
Do týdne Do týdne Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Přípravek pro psy na odstranění zápachu z tlamy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při Halitóse, pomáhá odstraňovat zápach z tlamy.

Halitosis je odborné označení pro nepříjemně páchnoucí dech. Zhruba v 90 % případů, má tato, pro postižené jedince velice nepříjemná, záležitost svůj původ nikoli v trávicím traktu, jak se mnozí domnívají, ale v ústní dutině, která je osídlena anaerobními mikroorganismy. Tyto mikroorganismy pak produkují látky obsahující organicky vázanou síru. Zde je pak nutno hledat zdroj extrémně aktivního zápachu. I zde, jako u mnohých problémů, nabízí aromaterapie se svými éterickými oleji a jejich antimikrobiálními účinky svou pomoc. Při aktivním a dlouhodobém používání Fauna Oral dobře poslouží těm, Jejichž zvířata tímto problémem trpí. I po odeznění problému, aby nedošlo k recidivě – novému osídlení ústní dutiny těmito nežádoucími mikroorganismy – je vhodné používat Fauna Oral jako prevenci. Vzhledem k tomu, že ony „sirné“ bakterie kolonizují těžko dostupná místa v ústech (např. u kořene jazyku), je nutno dbát na co nejčastější používání a co nejpomalejší polykání. To pak zajistí dlouho trvající antimikrobiální účinky i v jinak nepřístupných místech.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje, např. slunečnicový, olivový, z vlašského ořechu. Éterické oleje, např. rozmarýnový, čajovníkový, fenyklový, hřebíčkový, z máty peprné. Chlorofyl.

Použití: Pro dosažení úspěchu je třeba užívatFauna Oral co nejčastěji. Doporučuji vytvořit si podmínky pro jeho aplikaci zhruba každou hodinu. Množství odpovídající cca 1-2 čajovým lžičkám(dle velikosti zvířete) dáme do tlamy a necháme působit, ředit slinami. Je důležité, aby se Fauna Oral dostal až ke kořeni jazyka. Preparát má potravinářskou kvalitu, jeho přebytky se slinami je vhodné nechat polykat. Právě touto formou aplikace může Fauna Oral účinně antimikrobiálně působit i v jinak nedostupných částech ústní dutiny. Jeho polknutí s sebou přináší i další pozitiva. V trávicím traktu vykazuje protiplísňové účinky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: