Exkluzivní lanové vodítko s nerezovým kováním a kůží růžové

Kód: 15208E_R
Neohodnoceno
Značka: BF
389 Kč
Skladem

Krásné, lehké, pevné a příjemné vodítko v metalízové barvě.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásné exkluzivní vodítko z velmi pevného a příjemného lana s nerezovou karabinou a kroužkem v uchu. Kroužek umožňuje zkrátit vodítko na polovinu nebo si ho pohodlně připnout kolem těla v případě, kdy pejsek běhá na volno. Spoje vodítka jsou pevně prošité a překryté krytkami ze 100%-ní hovězí kůže v barvě černé, což zvyšuje trvanlivost vodítka a zároveň podtrhuje jeho exkluzivní vzhled.

Z této růžové opravdu přechází zrak.

Nepřehlédnutelná a mimořádná u tohoto vodítka je barva, která je nesrovnatelná s ostatními lanovými vodítky. Působí jakoby byla metalízová. Fotografie nedokáže barvu, resp. metalízové odlesky dokonale zachytit, ale v prodejně si jí každý všimne.

Výhodou vodítka je jeho skladnost, lehkost a přitom pevnost. Vodítko má střední velikost karabiny, ale protože se jedná o karabinu nerezovou, je pevností srovnatelná s běžně používanými velkými slitinovými karabinami. Nerezová ocel je mnohem pevnější a odolnější i v mrazivém počasí. Vodítko je tedy velmi univerzální - je vhodné pro menší a střední plemena díky menší velikosti a váze karabiny, a zároveň pro velká plemena, protože se jedná o pevnější karabinu nerezovou. 

Velikost vodítka

1 cm x 150 cm

Barva

růžová

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nylonová vodítka pro psy
Velikost a stáří psa: Pes L - XL, Pes S – M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: