CELLU-THERAP Masážní olej

Kód: MGUJ_191BA19F9F
Neohodnoceno
Značka: Karel Hadek
1 079 Kč
Do týdne
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Aktivující masážní olej vhodný pro péči o pokožku při celulitidě a zhoršené látkové výměně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivující masážní olej vhodný pro péči o pokožku při celulitidě a zhoršené látkové výměně.

Aktivující masážní olej bylinně kořeněné vůně pro prokrvení svalů, podkoží, podporu látkové výměny, zlepšení toku lymfatických tekutin.
Kompozice rostlinných olejů tvoří základ masážního oleje podporujícího fyziologii pokožky. Jalovcový, rozmarýnový, pepřový a skořicový olej aktivují organismus a tělesné funkce. Arnikový a třezalkový olej zajišťují intenzivní regenerační účinky masážního oleje vhodného pro používání při detoxikaci organismu.
Přípravek je vhodný pro domácí i profesionální používání. V masérských salonech je určen pro programy formování postavy nebo na doplnění programu péče o lymfatický systém.
Olej je vhodné používat před fyzickou aktivitou, dojde k zintenzivnění působení obsažených složek.
Nepoužívejte při křečových žilách! Nepoužívejte při alergii na skořici!
Přípravek je vhodný pro vegany.

Použití

Přiměřené množství oleje aplikujte na mírně vlhkou pokožku a masírujte. Olej lze použít k masáži celého těla především však pro problémové partie se zvýšeným výskytem celulitidy. Masáž provádějte až do prokrvení a lehkého zčervenání pokožky. Účinnost umocníte zábalem za pomoci fólie na 30 až 60 minut.

Skladování

Uvedená trvanli­vost přípravku se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10 °C). Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Číslo šarže a objem vyznačen na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: