Aroma Sanitol - účinný univerzální čistící přípravek bez chemie

Kód: F0051I F0051J Zvolte variantu
Neohodnoceno
490 Kč 791 Kč od 490 Kč
Do týdne Do týdne Zvolte variantu
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Bezpečný voňavý přípravek nezatěžující organismus váš, vašich dětí, zvířat ani prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekce prostředí, provoní byt či dům krásnou pomerančovou vůní. Výborný pomocník pro domácnosti se zvířaty, které jsou, co se týče hygieny prostředí, více zatížené. Protože se jedná o přírodní preparát, nezatěžuje organismus náš, našich dětí, ani našich čtyřnohých přátel.

Aroma Sanitol může představovat uklizený a navíc krásně vonící byt. Univerzální čistič Aroma Sanitol je složen z éterických olejů, lihu a emulgátorů. Jinými slovy surovin, které nachází běžné použití i při výrobě kosmetiky. Z technického hlediska lze pomerančový olej označit i jako vynikající rozpouštědlo. Za zmínku stojí i skutečnost, že všechny použité suroviny vykazují vynikající biologickou odbouratelnost, čímž z Aroma Sanitolu dělají i jedinečný ekologický přípravek. Vzhledem k vysokému obsahu terpenů v pomerančovém oleji, již během použití zbaví Aroma Sanitol jak čištěný předmět, tak i vzduch v celém bytě, mikrobů. Vzhledem k obsahu jak lihu, tak i emulgátoru, se přípravek Aroma Sanitol rozpouští ve vodě. Dobré služby poskytne např. i při čištění oděvů. Stejně tak dobře jím lze odstranit různé mastné fleky, ať již od různých potravinářských mastnot, či dokonce sazí, nebo i minerálních olejů. Zde je pak třeba vyšší koncentrace, až 10 %.

Doporučujeme vyzkoušet, jak dotyčný materiál bude vysoké koncentrace Aroma Sanitolu snášet.

Ani vyšší koncentrace Aroma Sanitolu i přes vysoké čistící, mycí a dezinfekční schopnosti nedráždí sliznice dýchacího ústrojí naopak svou vůní navozuje příjemnou atmosféru a úklid se stává radostí.

Hlavní obsahové složky: Lih denaturovaný, destilovaná voda. Emulgátor. Vybrané éterické oleje pomerančový,čajonníkový, tymiánový

Použití:

Podlahy, či hladké plochy: 10 - 20 ml (1 - 2 polévkové lžíce) na cca 5 litrů vody. Samotné mytí se pak provádí běžným způsobem.

Koberce: Aroma Sanitol lze použít v 1%-ni koncentraci (jedna polévková lžíce na 1 litr vody) i na odstraňování různých znečištění koberců. V tomto případě se osvědčí vysloužilá plastová láhev s rozprašovačem. Skvrnu doporučuji postříkat a molitanovou hubkou vydrhnout. Pro jistotu doporučuji na nenápadném místě vyzkoušet zda Aroma Sanitol nebude rozpouštět barvy koberce.

Okna, zrcadla a sklo: Zde doporučuji poněkud vyšší koncentraci, zhruba 10 %. To odpovídá množství jedné polévkové lžíce Aroma Sanitol a 100 ml vody. Dobře poslouží prázdná a vypláchnutá plastová láhev s rozprašovačem. Sklo určené k čištění postříkat a následně tekutinu setřít stěrkou na okna a doleštit buničinou či měkkým hadrem.

Koupelna – toaleta: Jak již výše zmíněno, je v Aroma Sanitol hodný i pro koupelny a toalety, na dlaždice, obklady, vany, sprchovací kouty, umývadla, vodovodní baterie.

V kuchyni: Aroma Sanitol lehlivě odstraňuje mastnoty, o které v kuchyni nikdy není nouze. Zde lze v případě nutnosti (zaschlé tuky) použít i koncentrovaný Běž Aroma Sanitol ně však stačí i koncentrace 1 díl čističe na 10 dílů vody. Odměnou pak je i příjemně provoněná kuchyně. Aroma Sanitol dále osvědčil i při odstraňování skvrn od čokolády, propisovacích tužek, rtěnek. Zde je vhodná koncentrace cca. 1:5 až 1:10. Osvědčil se i při čištění plastů interiéru auta. Běžná koncentrace 1%, některé fleky jsem ale musel odstraňovat i koncentrátem. Jen jako příklad bych uvedl všemi motoristy 'milovanou' dosloužilou dálniční nálepku na čelním skle. Jedním z problémů je i odstraňování barev fixů z popsaných tabulí. Aroma Sanitol je i zde při koncentraci 1:50 excelentním pomocníkem.

Orientační tabulka koncentrací a ředění s vodou:

• 1:10 10 ml = 1 polévková lžíce na 100 ml

• 1:50 10 ml = 1 polévková lžíce na 500 ml

• 1:100 10 ml = 1 polévková lžíce na 1 l

• 1:200 10 ml = 1 polévková lžíce na 2 l

• 1:500 10 ml = 1 polévková lžíce na 5 l

Důležité upozornění: U citlivých povrchů z umělých hmot, akrylu či laků, doporučume vždy ředění 1:100, neboť vysoké koncentrace Aroma Sanitol by je mohly narušovat. Při použití vykazuje koncentrovaný přípravek Aroma Sanitol i bělící účinek. Při odstraňování různých fleků může být tato schopnost sice žádoucí, u některých textilií by to mohlo vést i k vyblednutí původních barev. Proto doporučujeme před použitím u textilií vyzkoušet na nenápadném místě stabilitu barev.

Skladování: Uvedená trvanlivost preparátu se uchováváním v temném a chladném prostředí podstatně prodlužuje (nejlépe v chladničce při teplotě 6–10°C).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: